ГоловнаКаталогБлогРейтингЕ-Пошта 
 
 
Зробити домашньою у вибране  

  Каталог  
  Каталог :: Бізнес / Фінанси

Додати сайт

141 Обслуговування та ремонт обладнання
Обслуговування та ремонт обладнання підприємств на умовах аутсорсінгу. Інженерно-технічна підтримка підприємств, модернізація обладнання, автоматизація технологічних процесів.
142 Оптовий продаж насіння
Компанія ТОВ НВК «Насіння України» проводить оптовий продаж агропромислового насіння. Вся продукція високоякісна і відповідає всім світовим нормативам. В склад компанії входить насіннєвий завод та науково-дослідні поля, що дозволяє нам виводити нові сорти та гібриди насіння.
143 Органічне добриво БІОПРОФЕРМ
Органічне добриво БІОПРОФЕРМ
144 Оренда квартир Івано-Франківськ
Оренда квартир Івано-Франківськ. Безкоштовні оголошення. Довгострокова, подобова, елітна оренда нерухомості в місті Івано-Франківську
145 ОРПАН
Сайт української фірми ОРПАН. Містить інформацію про фірму, продукти і послуги, які фірма пропонує в Україні, про компанії-партнерів ОРПАНу, опис сателітів, з яких фірма постачає інформацію та завантаження деякий документів, презентацій, статей.
146 Оцінка землі
Оцінка, оцінка нерухомості, експертна оцінка, оцінка земельної ділянки, оцінка інвестицій. Європейський центр консалтингу та оцінки.
147 Оюладнання та послуги для бізнесу
Обслуговування та ремонт обладнання малих підприємств, інженерна підтримка. Підбір, пошук, постачання обладнання на замовлення. Впровадження технологій енергозбереження.
148 Панорама бізнесу
Максимально повна та достовірна база даних, яка постійно перевіряється та доповнюється, щороку виходить у вигляді друкованих видань. Це регіональні, районні, тематичні рекламно-інформаційні телефонні довідники, що видаються в містах Рівне, Луцьк, Тернопіль.
149 Підвищення теплозахисних властивостей вікон
Завдяки цьому сайту Ви зможете зробити Ваше житло світлим і затишним. Ми розкажемо про вікна, які гарантують надійність і тепло.
150 Плодорозсадник ягідних культур
Меража плодорозсадників ягідних культур "Вишенька"
151 Покров - Будівельні матеріали
Компанія "ПОКРОВ" здійснює комплексні поставки будівельних матеріалів для організацій та приватних клієнтів в Києві та області. Основна продукція постачання цегла лицьова та будівельна вітчизняних виробників піноблоки стінові та перестіночні.
152 Поліграфічний центр "Піксель"
Поліграфічний центр Піксель, Сміла поліграфія, широкоформатний друк, друк фото, брошурування, візитки, флаєри, буклети, креслення, плакати, зовнішня реклама, тротуарна реклама
153 Портал успішних людей — інвестиції, бізнес, дохід, маркетинг, бізнес навчання.
Портал успішних людей - інформаційний сайт для людей, які хотіли б освоїти основи інвестування, покращити свій фінансовий стан. Інвестиції, бізнес, додатковий заробіток, власна пенсія. Багато цікавих статей про те, як забезпечити собі життя в достатку. Присвячується всім тим, хто шукає способи стати трохи заможнішим, трохи незалежнішим і трохи щасливішим…
154 ПП Бода Ігор
Вироби з пластмаси
155 ПП «DVER-KA»
Вхідні двері на замовлення в Києві по доступним цінам від виробника. Замір, виготовлення, доставка, демонтаж старої двері та встановлення нової.Дзвоніть! Працюємо без вихідних.
156 ПП «СпІлка ЕкспертІв»
Терміновий викуп нерухомості, оренда житла та комерційних об’єктів, продаж, обмін. Земельні ділянки під садівництво, забудову,промисловість, ОСГ та інше. Незалежна експертна оцінка майна: квартири, будинки, земельні ділянки, обладнання, машини дорожні транспортні засоби, комерційна нерухомість, нормативна оцінка, виготовлення кадастрових планів та присвоєння кадастрових номерів.
157 Працевлаштування за кордоном, іміграція
Легальне працевлаштування за кордоном, робота за кордоном, робоча віза, контракт, всі соціальні гарантії та мед.страхування. Ліцензія МінПраці України. Запрошуємо до співпраці клієнтів та агентів.
158 Приватне підприємство Водник КРМ
Сторінка приватного будівельно-монтажного підприємства Водник КРМ з Дрогобича. Спеціалізація підприємства - облаштування озер, ставків та інших водоймищ.
159 Реалізація вхідних дверей, гаражних воріт
Компанія займається продажею вхідних та міжкімнатних дверей, гаражних воріт. Замовляйте якісні металеві вхідні у нас - ми гарантуємо цілісність та безпеку Вашого майна.
160 Реєстрація компаній в офшорних зонах
Одним з основних напрямків діяльності нашої компанії Tax Consulting U.K. є реєстрація юридичних осіб. Ми займаємося реєстрацією комерційних фірм, реєстрацією і юридичним супроводом угод, а також закордонних компаній (офшори й неофшори).
    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

  Логін:
  Пароль:
Книга Фріланс на західному ринку
Книга Фріланс на західному ринку

APServer | SiMan CMS | Лічильник відвідувань | Тека сайтів | Рейтинг | Форум | Download | Шаблони сторінок | Посібник Smarty | Підручник PHP | Статті/Огляди