ГоловнаКаталогБлогРейтингЕ-Пошта 
 
 
Зробити домашньою у вибране  

Форуми -> Технічний форум -> Прохання про технічну допомогу
 
katolik 20:55 20.12.2008 Цитувати № 1 [^]
 
Слава Ісусу Христу!
При спробі додати новий текст на головну сторінку сайту зникли дві сторінки з меню:
_головна_ і _Звернення до жертводавців_?? Якої помилки я припустився??
І підкажіть, будьласка, як мені повернути бодай те, що було на головній сторінці раніше, бо наразі там чисто: http://preobrazhennja.org.ua/
З повагою і благословенням сл.Б. Андрій.
 
Admin 00:05 23.12.2008 Цитувати № 2 [^]
 
Створіть користувача support з правами адміністратора з довільним паролем та відішліть його на пошту support@apserver.org.ua - спробую поправити.
 
katolik 11:59 24.12.2008 Цитувати № 3 [^]
 
Слава Ісусу Христу!
Щиро дякую за милосердя і намагання мені-матолкові допомогти, але мені самому створив інший хак цей доступ, а я й незнаю ні де, ні як він створюється, бо для мене-чайника Ваша система, це - "темний ліс" з усіма витікаючими від цього наслідками. Все, що я за півтора місяці поставив на цьому сайті, це тільки ряд кнопок, тиснучи на які Вас перекидатиме на інші сервери і ресурси в тенетах, а на сам сайт так і неспромігся нічого поставити, а навпаки тільки знищив те, що той хак поставив. В мене зараз на душі гнітючий стан, спричинений цілковитим нерозумінням того як ця, Ваша система працює. Більше того, взяв підручник з РНР (наївний, бо думав, раптом чогось навчуся, але ще більше заплутався)читаю і ловлю себе на думці, що геть нічого не розумію. Як я можу обслуговувати цей, парафіяльний сайт, якщо не можу наповнити його ні новинами ні духовними скарбами? Навіщо взагалі потрібен такий сайт?
Пробачте за такий емоційний "крик душі".
З повагою і благословенням сл.Б. Андрій.
 
Admin 13:10 24.12.2008 Цитувати № 4 [^]
 
Та не переживайте Ви так :) Все буде добре :)
Спочатку розібратися всім не спеціалістам складно.


Увійдіть в сайт як адміністратор і ввійдть в "Панель керування". Після цього оберіть в ній пункт "Зареєструвати нового користувача" та введіть відповідну інформацію. Після цього перейдіть в панель керування та оберіть "Список користувачів". Навпроти користувача support знайдіть статус користувача та встановіть його як "адміністратор". Після чого, надішліть пароль службі підтримки, і ми спробуємо все налаштувати.
 
katolik 01:30 26.12.2008 Цитувати № 5 [^]
 
Слава Ісусу Христу!
Як відомо "біда не ходить поодинці" і нині при намаганні, все ж таки, бодай якусь інформацію розмістити на головній сторінці сайту, вийшло ще гірше, ніж було дотепер:
Warning: Smarty error: unable to read resource: ".tpl" in /sata1/home/users/preobrazh/www/www.preobrazhennja.org.ua/Smarty/libs/Smarty.class.php on line 1095

і ще, над шапкою вилізло три подібних попередження зі словом _error_
Отже рятуйте хто може! SOS! SOS! SOS!
 
katolik 19:52 27.12.2008 Цитувати № 6 [^]
 
Слава Ісусу Христу!
Вітаю Вас Адмін та всіх Ваших рідних і друзів з наступаючим новим роком та світлим празником Різдва Христового. Бажаю Вам правдивого щастя, яке ніколи не проминає, міцного здоров`я - фізичного та духовного, наснаги у творенні добрих діл на Божу славу, а також ВІРИ - НАДІЇ - ЛЮБОВІ!
Допоможіть, будьласка, вирішити цю помилку зі смартами, яка вилізла вже вдруге над шапкою сайту.
Ніяк не можу зрозуміти чому і яка її причина??
З повагою і благословенням сл.Б. Андрій.

Warning: main(.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/preobrazh/www/www.preobrazhennja.org.ua/index.php on line 285

Warning: main(.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/preobrazh/www/www.preobrazhennja.org.ua/index.php on line 285

Warning: main() [function.include]: Failed opening '.php' for inclusion (include_path='./:/usr/local/share/pear/') in /sata1/home/users/preobrazh/www/www.preobrazhennja.org.ua/index.php on line 285
 
Admin 01:32 28.12.2008 Цитувати № 7 [^]
 
Це все можна вирішити.

Найпростішим варіантом було б надання нашій службі підтримки можливості доступу до сайту в режимі адміністратора.

Проте, якщо цей варіант не підходить - видаліть всі статичні блоки "Панель керування :: Статичні блоки" - по всіх симптомах - проблема в них.
 
sbvasyl 00:36 23.03.2009 Цитувати № 8 [^]
 
Я при реєстрації активував два рази лічильник, бо не міг отримати код лічильника через якусь затримку (тому вирішив ще раз активувати). В вас я бачу свої два лічильники - один лічильник працює (рахує) - все нормально, а інший не працює - "просто висить". Як мені (зайвий-неробочий) видалити? Прошу допомогти.
 
Admin 18:46 24.03.2009 Цитувати № 9 [^]
 
Надішліть на пошту admin@apserver.org.ua повідомлення про потребу видалення, вказавши код лічильника, який потрібно видалити, з пошти, вказаної при реєстрації облікового запису, в якому знаходиться лічильник.
 
sbvasyl 21:34 24.03.2009 Цитувати № 10 [^]
 
Реєстрація обидва рази проходила з однаковими реєстраційними даними. Після реєстрації лист на мою пошту(вказану при реєстрації) не проходив, тому не можу взазати код лічильника. Я б і не зорінтувався (так як дві реєстрації - едентичні). Якщо Ви можете зайти під мій "логін"(sbvasyl) то на сторінці "Мої лічильники" - все наглядно видно. Я Вам вислав адресу сторінки. Або підкажіть як мені самому зробити. З повагою, sbvasyl.
 
Admin 22:37 24.03.2009 Цитувати № 11 [^]
 
Вкажіть, будь-ласка, значення
"Ідентифікатор лічильника"
на сторінці загальної статистики лічильника, який необхідно видалити.
 
sbvasyl 11:54 25.03.2009 Цитувати № 12 [^]
 
278&d=view&l=1 (як я зрозумів - це ідентифікатор неробочого), бо в робочого лічильника інше значення. З повагою, sbvasyl.
 
sbvasyl 13:52 25.03.2009 Цитувати № 13 [^]
 
Дуже вдячний Адміністратору за технічну допомогу !!! Успіху Вам. З повагою, sbvasyl.
 
Admin 15:57 25.03.2009 Цитувати № 14 [^]
 
Завжди до Ваших послуг :)
 
drshultz 13:19 29.09.2009 Цитувати № 15 [^]
 
я відключив блок вхід і не можу увійти....як це поправити...наперед дзєнькую
1 2

  Логін:
  Пароль:
Книга Фріланс на західному ринку
Книга Фріланс на західному ринку

APServer | SiMan CMS | Лічильник відвідувань | Тека сайтів | Рейтинг | Форум | Download | Шаблони сторінок | Посібник Smarty | Підручник PHP | Статті/Огляди